Jeśli masz pytania

Zadzwoń

telefon kontaktowy:

+48 71 707 10 01

napisz do nas e-mail:

handlowy@nts-energy.pl

Newsletter


 

Pompy ciepła i centrale wentylacyjne przeciwprądowe/rekuperatory/


 Stając przed wyborem projektu wymarzonego domu, rzadko zastanawiają się Państwo nad sposobem jego ogrzewania. A gdyby z góry zdecydować się na pompę ciepła? Działki nie trzeba uzbrajać w gaz lub nie będzie trzeba przeznaczać osobnego pomieszczenia na kotłownię olejową, bądź ustawiać w ogrodzie zbiornika na propan-butan. Dom nie musi mieć komina. Pomieszczenie, gdzie stoi pompa ciepła może służyć również do innych celów np. jako pralnia lub suszarnia. Brak procesu spalania, a zatem bezpiecznie i ekologicznie. Do powyższych zalet należy dodać jeszcze jedną i najważniejszą -bardzo tanie ogrzewanie. Choć koszty inwestycyjne w system z pompą ciepła wielu przerażają, późniejsze koszty ogrzewania mile zaskakują. Główna zaletą pomp ciepła jest ich energooszczędność. Urządzenia wykorzystują naturalne źródła energii, efektownie je przekształcając. Inwestycja w pompy ciepła zwraca się bardzo szybko. Ponadto daje niezależność energetyczną.

 

Jaką moc pompy ciepła zastosować do ogrzewania swojego domu oraz jakie będą koszty montażu dowiecie się Państwo z " Kalkulatora kosztów inwestycji " 

 

Uzupełnieniem oferty są centrale wentylacyjne-rekuperatory THESSLA GREEN, AERIS, R-VENT z systemem dystrybucji powietrza spiro lub flex. Urządzenia te są niezbędne przy budynkach w nowej technologii które z reguły są mocno docieplone i szczelne aby ograniczyć straty ciepła. Jak powszechnie wiadomo największa ucieczka ciepła jest przez wentylację grawitacyjną aż do 40% energii. Rozszczelnianianie okien też już nie ma sensu bo po co w takim razie budować tak szczelny i ciepły dom. Dopływ świeżego powietrza zabezpieczy nam wtedy centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła której sprawność jest już prawie do 98%.

 

Wykonujemy obsługę inwestycji w zakresie kompletnych instalacji:

- wodno - kanalizacyjnych w obiektach,

- ogrzewania płaszczyznowego / podłogowego/,

- ogrzewania i chłodzenia klimakonwektorami wodnymi współpracującymi z pompami ciepła,

- pomp ciepła gruntowych, powietrznych i do CWU,

- wentylacji, rekuperacji.

- projektów wentylacji,instalacji hydraulicznej, ogrzewania, maszynowni

Zobacz naszą pełną ofertę : 

 

Jako Partnerzy i autoryzowani dystrybutorzy oferujemy pompy ciepła znanych marek/ klikając w model zostanie otwarta grupa pomp wybranego producenta:

 

Pompa ciepła Daikin
   Grupa pomp ciepła Mitsubishi do - 30C Grupa pomp ciepła Buderus glikol-woda

 

pompy ciepła Pompy ciepła glikol-woda
  Grupa pomp ciepła Dimplex powietrze-woda     Grupa pomp ciepła Dimplex glikol-woda

 

 Dimplex powietrze- woda  
      Grupa pomp ciepła Etna glikol-woda      Powietrzne pompy ciepła Venus

 

 

Nibe seria F

Nibe seria powietrze-woda

         Grupa pomp Nibe seria 11-12-13/ 45-55 glikol-woda

         Nibe seria powietrze-woda

 

Pompy ciepła Samsung

 

AUTOMATYKA STEROWANIA TEMPERATURĄ POMIESZCZEŃ

   

Sterowanie temperaturą pomieszczeń

 

SYSTEM DYSTRYBUCJI POWIETRZA I REKUPERATORY

 

Rekuperatory  System dystrybucji powietrza R-VENT- FLEX

 

Strona główna      Fabryka Pomp Ciepła NTS-Energy Sp. z o.o.     Dla Twojego domu     Dla instalatorów     Montaż pomp ciepła dla instytucji i przemysłu     aktualne promocje     Produkcja     Cena pomp ciepła     FAQ - odpowiedzi na pytania o pompach ciepła     Informacje o pompach ciepła     Kontakt      Polityka Prywatności Cookie
N.T.S.-Energy Sp. z o.o. Wrocław - Rzetelna Firma Centrum Pomp Ciepła NTS-Energy sp. z o.o. - Pompy ciepła,kompleksowa instalacja,odwiert,projekt, Wrocław,Opole,Trzebnica,Oleśnica,Wałbrzych,Jelenia Góra,Kłodzko,Katowice, Żory,Tychy,Gliwice, Kraków, Poznań,teren całej Polski. W ofercie,gruntowe pompy ciepła, powietrzne inwerterowe pompy ciepła o mocy 6-130 kW, pompa ciepła z zasobnikiem CWU i bez zasobnika,pasywne chłodzenie, zarządzanie przez internet.Z kim współpracujemy:Dimplex, Danfoss, Viessman, Buderus, Nibe,Daikin, Mitsubishi, Panasonic,Samsung,Atlantic