Montaż pomp ciepła dla instytucji i przemysłu


Dysponujemy najnowszą technologią, zapleczem inżynierskim, przez co gwarantujemy kompleksową i bezproblemową instalację węzła grzewczo-chłodniczego. Dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami instalatorskimi możemy zaproponować fachowy montaż każdej pompy ciepła, dostępnej w naszej ofercie.

 

Pompa ciepła przemysłowa Golem

Zapewniamy pełną i bezpieczną obsługę posprzedażową, gwarancyjną i pogwarancyjną dotyczącą proponowanych przez nas pomp ciepła. Ponadto w ramach naszych usług znajduje się kompletny montaż, dostosowany do specyfiki wybranej pompy.

 

Możemy przygotować dla Państwa potrzeb pompy ciepła przemysłowe o mocy od 30-120 kW lub o mocy większej w systemie kaskadowym. Wszystkie nasze pompy to urządzenia przyjazne środowisku, wykorzystujące energię pochodzącą z natury.

 

W naszej ofercie posiadamy także:

Pompy ciepła do odzysku energii z wody za pomocą pośrednich wymienników lub glikolowe.

Pompy ciepła z odzyskiem ciepła odpadowego.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym celem omówienia kwestii doboru parametrów oraz specyfiki montażu, gdyż do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

 

Zapytania prosimy kierować na adres e-mail: inwestycje@nts-energy.pl

 

 

 

 

 

  

Jeśli masz pytania

Zadzwoń

telefon kontaktowy:

+48 71 707 10 01

napisz do nas e-mail:

handlowy@nts-energy.pl

Newsletter


 

zapraszamy

Sklep

internetowy

Strona główna      Fabryka Pomp Ciepła NTS-Energy Sp. z o.o.     Dla Twojego domu     Dla instalatorów     Montaż pomp ciepła dla instytucji i przemysłu     aktualne promocje     Produkcja     Cena pomp ciepła     FAQ - odpowiedzi na pytania o pompach ciepła     Informacje o pompach ciepła     Kontakt      Polityka Prywatności Cookie
N.T.S.-Energy Sp. z o.o. Wrocław - Rzetelna Firma Centrum Pomp Ciepła NTS-Energy sp. z o.o. - Pompy ciepła,kompleksowa instalacja,odwiert,projekt, Wrocław,Opole,Trzebnica,Oleśnica,Wałbrzych,Jelenia Góra,Kłodzko,Katowice, Żory,Tychy,Gliwice, Kraków, Poznań,teren całej Polski. W ofercie,gruntowe pompy ciepła, powietrzne inwerterowe pompy ciepła o mocy 6-130 kW, pompa ciepła z zasobnikiem CWU i bez zasobnika,pasywne chłodzenie, zarządzanie przez internet.Z kim współpracujemy:Dimplex, Danfoss, Viessman, Buderus, Nibe,Daikin, Mitsubishi, Panasonic,Samsung,Atlantic